Moderné svadobné video, plné dynamiky zábavy a emócií

Svadobný kameraman

Ponúkam Vám moderné svadobné video a bude mi cťou pre Vás pripraviť štýlový svadobný film, ktorý si radi pozriete nie len raz. Moja priorita je kvalita, natáčanie na svadbe, výber hudby, strih, ladenie farieb robím vždy naplno. Pozývam Vás pozrieť si moju tvorbu. Nižšie pod svadobnými video ukážkami nájdete všetky dôležité informácie o tom, ako svadobné video vzniká.

Ak by Vás zaujímali nové videá či iné záujímavosti z mojej tvorby, navštívne môj Blog, alebo Facebook.
 
 
 
 
 
Ďalšie ukážky mojej video tvorby nájdete na Vimeo.com alebo Youtube.com

Všetko o tom, ako natáčam a strihám svadobné video

Technické detaily o videu

 

Letecké zábery


Vo Vašom svadobnom videu si môžete nájsť aj letecké zábery, ktoré sú vo svadobnom videu úžasným spestrením, pretože z hora vyzerá všetko ako z rozprávky.

DJI
 

Krásny farebný obraz


Kvalita obrazu je pre mňa veľmi dôležitá a preto používam kamery, ktoré mi ponúkajú veľké možnosti pri spracovaní obrazu. Kamery ktoré používam sú osadené veľkými Full frame snímačmi, vďaka čomu má obraz filmový nádych. Citlivosť kamier umožňuje natáčať hoci aj pri svetle sviečok. Samozrejmosťou sú svetelné objektívy najvyššej triedy. Vo videu tiež používam Slow motion teda spomalené video vďaka ktorému zachytím každý okamih emócií.


Canon Sony

Vždy stabilný obraz


Pohybová technika je dnes nevyhnutnosť nie len pri natáčaní filmu v televíznej výrobe ale aj Svadobnom či komerčnom videu. Pri každom natáčaní na svadbe používam Stabilizátor obrazu typu Steadicam či DJI Ronin. Vďaka tomu sú zábery plné plynulého pohybu a dynamiky.

DJI Ronin

Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Svadobný fotograf

Máte záujem o svadobné video?


Kontaktujte ma