Kalkulácia ceny svadobného videa

Cenník - svadobné video


Moje svadobné video služby Vám ponúkam v troch základných balíčkoch. Kompletné informácie Vám rád poskytnem na osobnom stretnutí, telefonicky alebo mailom.

Video a jeho parametre rád prispôsobím Vašim predstavám aby čo najviac vyhovovalo tomu ako ste si Vaše svadobné video vysnívali. Kontaktuje ma a rád si vypočujem Vašu predstavu a pripravím ponuku šitú na mieru.

Svadobné balíky

Svadobný film


Svadobné video spracované do 90 minút, v ktorých nájdete všetkých hostí a dôležité momenty. Ak sú pre Vás dôležité tradície a chcete si uchovať spomienky na Váš svadobný obrad a zábavu - je to pre Vás správna voľba.
 • Video vo full HD - možné doobjednať v 4K
 • natáčanie svadobných príprav nevesty a ženícha
 • použitie 2 kamier
 • letecké zábery
 • vyladenie farieb
 • príhovory a kázeň
 • dĺžka videa cca 90 min
 • 3-5 min zostrih

Cena na vyžiadanie

Svadobný klip


Video nastrihané do 15 - 20 minútového klipu, ktoré zachytáva všetky dôležité momenty svadobného dňa. Strih klipu je dynamický a výber hudby je šitý na každé každú svadbu.
 • Video vo full HD - možné doobjednať v 4K
 • natáčanie svadobných príprav nevesty a ženícha
 • letecké zábery
 • vyladenie farieb
 • dĺžka videa do 20 min
 • 3-5 min klip

Cena na vyžiadanie
 

Ak máte vlastnú predstavu o videu napište mi o nej a cenovú kalkuláciu pripravím pre Vás na mieru.

Často kladené otázky

Pozrite si moje odpovede najčastejšie otázky, ktoré mi klienti kladú najčastejšie.

Ako ťa môžeme kontaktovať.
Najlepšie je keď mi napíšete mail o aký termín máte záujem, alebo mi zavolajte a rád Vám zodpoviem všetky Vaše otázky.
Nikde sme na stránke nenašli cenu koľko video stojí.
Verím že ak uvažujete o mojich službách, tak preto že sa Vám páči moja práca. Kompletný cenník pošlem mailom. Čím viac informácii o svadbe viem tým lepšie môžem ponuku prispôsobiť práve Vám.
Natáčaš len v okolí Žiliny, alebo na celom Slovenku?
Svadbu som už natáčal v takmer každom kúte Slovenska, v Česku a Rakúsku.
Natáčaš len krátke klipy, či aj dlhšie videá?
Takmer na každej svadbe som od príprav novomanželov, až po udalosti po pol noci. Natočím teda veľa materiálu z ktorého sa zostrihá 90 minútový film alebo 20 minútový klip.
Ako dostaneme hotové video?
Video odovzdávam na značkovom 16 GB USB kľúči Sandisk v originálnej krabičke a darčekovom balení. Video bude prístupné aj na našom CLOUDE. Môžete si ho tak pozrieť kdekoľvek či už na Smart TV, tablete, počítači alebo aj na mobile. Od roku 2016 už video štandartne neodovzdávam na DVD, pretože technická norma neumožňuje prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení.
Akú kvalitu má video?
Video je odovzdané vo full HD, ale nie je problém vyrobiť video aj v 4K. Kvalita videa je tiež závislá od dátového toku, preto na dátach nešetrím, pretože obrazová kvalita je pre mňa veľmi dôležitá. Je to dôležité, aby obrazová kvalita bola aktuálna aj o niekoľko rokov, či desiatok rokov.
Ako dlho trvá vyroba videa?
Termín dodania je v zmluve stanovený na 4 mesiace. Svadby ktoré sa konajú napríklad v máji, júni, júli sú zväčša dodané oveľa skôr.
Zasahujete do priebehu svadby?
Do všetkého čo sa na svadbe deje sa snažím zasahovať čo najmenej aby video bolo autentické, pretože aj chybičky ktoré sa vyskytnú prináša život. Ak sa dá predísť problémov tak sa snažím poradiť aby ste boli spokojní. Pri strihu sa snažím vyvarovať od momentov ktoré by niekoho mohli poškodiť.
Zahŕňa cena aj dopravné náklady?
Dopravné náklady nie sú zahrnuté do ceny videa, pretože na niektoré svadby cestujeme stovky kilometrov. Keďže každá svadba je iná cenu dopravných nákladov si dohodneme vopred.
Môžeme mať zo svadby aj dlhé video aj kratší klip?
Ku každému svadobnému videu patrí aj krátky 3-5 minútový klip. Ak si prajete mať zo svadby aj 90 minútové video aj 20 minútový zostrih je to možné a zaleží to len od našej dohody.