Kalkulácia ceny svadobného videa

Cenník - svadobné video


Moje svadobné video služby Vám ponúkam v troch základných balíčkoch. Kompletné informácie Vám rád poskytnem na osobnom stretnutí, telefonicky alebo mailom.

Video a jeho parametre rád prispôsobím Vašim predstavám, aby čo najviac vyhovovalo tomu ako ste si Vaše svadobné video vysnívali. Kontaktuje ma a rád si vypočujem Vašu predstavu a pripravím ponuku šitú na mieru.

Svadobné balíky

Svadobný film


Ak sú pre Vás dôležité tradície a chcete si uchovať spomienky na Váš svadobný obrad a zábavu - je to pre Vás správna voľba. Odovzdám Vám svadobné video v dĺžke 90 minút, v ktorom nájdete všetky dôležité momenty a hostí.

Svadobné video obsahuje natáčanie svadobných príprav nevesty a ženícha. Neuniknú mi žiadne momenty svadobného obradu a emócie pri gratuláciách. K svadbe neodmysliteľne patrí svadobná zábava, ktorá začína privítaním v sále, prvým tancom a dynamickým zachytením svadobnej zábavy. Začepčenie nevesty zachytím v pravej folklórnej atmosfére.


  • video vo Full HD Vám odovzdám na značkovom USB kľúči v dizajnovej krabičke a tiež na cloude (možné doobjednať v 4K kvalite)
  • svadobný film je obohatený spomalenými "slowmo" zábermi a pohľadmi z dronu
  • každý záber prejde color gradingom, vďaka tomu ma celý svadobný film krásnu farebnosť
  • dĺžka videa je cca 90 min, je možné sa dohodnúť tak, aby spĺňalo Vašu predstavu
  • bonusom je krátky 3-5 min efektný svadobný klip

Cena na vyžiadanie

Svadobný klip


Máte radšej kratšie dynamicky strihané video, ktoré vo svojich cca 20 minútach zachytí všetko podstatné? Svadobné video spracované do klipu je pre Vás to pravé.

Svadobný klip sa natáča podobne ako svadobný film počas celého dňa. Začnem prípravami, pokračujem obradom a svadobnou zábavou, až po začepčenie nevesty. Natáčanie, ale prebieha s dôrazom na efektnosť každého záberu tak, aby bol klip dynamický a zároveň zachytil dôležité momenty a emócie. Celý klip je strihaný do hudby, ktorá dokonalo pasuje a vytvára neopakovateľný zážitok.


  • video vo Full HD Vám odovzdám na značkovom USB kľúči v dizajnovej krabičke a tiež na cloude (možné doobjednať v 4K kvalite)
  • svadobný klip je obohatený spomalenými "slowmo" zábermi a pohľadmi z dronu
  • každý záber prejde color gradingom, vďaka tomu ma celý svadobný klip krásnu farebnosť
  • dĺžka klipu je cca 20 min
  • bonusom je krátky 3-5 min efektný svadobný klip

Cena na vyžiadanie
 

Ak máte vlastnú predstavu o videu napište mi o nej a cenovú kalkuláciu pripravím pre Vás na mieru.

Často kladené otázky

Pozrite si moje odpovede najčastejšie otázky, ktoré mi klienti kladú najčastejšie.

Ako ťa môžeme kontaktovať.
Najlepšie je keď mi napíšete mail o aký termín máte záujem, alebo mi zavolajte a rád Vám zodpoviem všetky Vaše otázky.
Nikde sme na stránke nenašli cenu koľko video stojí.
Verím, že ak uvažujete o mojich službách, tak preto že sa Vám páči moja práca. Kompletný cenník pošlem mailom. Čím viac informácii o svadbe viem, tým lepšie môžem ponuku prispôsobiť práve Vám.
Natáčaš len v okolí Žiliny, alebo na celom Slovenku?
Svadbu som už natáčal v takmer každom kúte Slovenska, v Česku a Rakúsku.
Natáčaš len krátke klipy, či aj dlhšie videá?
Takmer na každej svadbe som od príprav novomanželov, až po udalosti po pol noci. Natočím teda veľa materiálu z ktorého sa zostrihá 90 minútový film alebo 20 minútový klip.
Ako dostaneme hotové video?
Video odovzdávam na značkovom 16 GB USB kľúči Sandisk alebo Verbatim v originálnej krabičke a darčekovom balení. Video bude prístupné aj na našom CLOUDE. Môžete si ho tak pozrieť kdekoľvek, či už na Smart TV, tablete, počítači, alebo aj na mobile. Od roku 2016 už video štandartne neodovzdávam na DVD, pretože technická norma neumožňuje prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení.
Akú kvalitu má video, Full HD alebo 4K ?
Video je odovzdané vo Full HD, ale nie je problém vyrobiť video aj v 4K. Kvalita videa je tiež závislá od dátového toku, preto na dátach nešetrím, pretože obrazová kvalita je pre mňa veľmi dôležitá. Je to dôležité, aby obrazová kvalita bola aktuálna aj o niekoľko rokov, či desiatok rokov.
Ako dlho trvá vyroba videa?
Termín dodania je v zmluve stanovený na 4 mesiace. Svadby, ktoré sa konajú napríklad v máji, júni, júli sú zväčša dodané oveľa skôr.
Zasahujete do priebehu svadby?
Do všetkého čo sa na svadbe deje, sa snažím zasahovať čo najmenej, aby video bolo autentické, pretože aj chybičky ktoré sa vyskytnú prináša život. Ak sa dá predísť problémom, tak sa snažím poradiť aby ste boli spokojní. Pri strihu sa snažím vyvarovať od momentov, ktoré by niekoho mohli poškodiť.
Zahŕňa cena aj dopravné náklady?
Dopravné náklady nie sú zahrnuté do ceny videa, pretože na niektoré svadby cestujeme stovky kilometrov. Keďže každá svadba je iná cenu dopravných nákladov si dohodneme vopred.
Môžeme mať zo svadby aj dlhé video aj kratší klip?
Ku každému svadobnému videu patrí aj krátky 3-5 minútový klip. Ak si prajete mať zo svadby aj 90 minútové video aj 20 minútový zostrih je to možné a zaleží to len od našej dohody.