Reklamné, marketingové klipy vyrábané kreatívne a s citom pre detail.

Reklamné video


Vytvorím pre Vašu firmu, alebo značku pútavý reklamný klip, reklamné video, produktové video, hudobný klip, dokumentárny film a mnoho iného. Reklamné video musí mať kvalitný obraz, zvuk, nápaditý strih, námet a scénar a to Všetko Vám ponúkam v jedom. Natáčam na kvalitné kamery a video môžem natáčať aj do 4K RAW. Problémom nie sú trikové zábery, letecké zábery, časozberné snímanie, Slowmotion a ani 360º video. Každý záber farebne vyladím, pridám profesionálne video efekty, titulky a animácie. Nebojím sa experimentovať.

Každá značka, produkt, služba, či podujatie, dnes potrebuje reklamné video, či už na sociálne siete, alebo do televízie. Preto pre Vás pripravím profesionálnu video produkciu a postprodukciu akejkoľvek myšlienky. Vyrobím reklamné video, ktoré osloví Vašich zákazníkov a prinesie Vám želaný efekt. Pozrite si ukážky reklamných videí.

V tuneli je požiar - cvičenie
Miba
Drevar
reklamne-video-radio
Prehliadka školy
reklamne-video-vyroba
Gymza - Prirodovedný program
reklamne-video-ppg
reklamne-video-vyroba2
reklamne-video-kvalita
Gymza - Jazykové predmety
Gymza - spoločenskovedné predmety

Čo používam na reklamné video

Malé zhrnutie o tom, ako natáčam a strihám reklamné video a podrobnejšie technické detaily o videu.


 

Letecké zábery v reklamnom videu


V reklamnom videu sú letecké zábery, veľmi funčkným prvkom, pretože najlepšie zobrazia veľkosť vášho podujatia, spoločnosti, areálu, alebo jednoducho spestria klip svojou zaujímavosťou

Exkluzívny ostrý a farebný obraz


Kvalita obrazu je pre nás na prvom mieste, a preto pri natáčaní používame špičkovú kamerovu techniku. Scénu nasviecujeme svetelným parkom. Používame špeciálne difúzory a smerovače svetla tak aby bol výsledok čo najlepší. Dodržiavame technické normy a riadime sa pravidlami kompozície. Vďaka tomu video pôsobí na diváka príjemne.

Vždy stabilný obraz


Pohybová technika je dnes nevyhnutnosť nie len pri natáčaní filmu v televíznej výrobe ale aj v komerčnom videu. Pri každom natáčaní používame Stabilizátor obrazu typu Steadicam či DJI Ronin. Vďaka tomu sú zábery plné plynulého pohybu a dynamiky.

E-mail

v5@v5.sk

Sociálne siete

Máte záujem o reklamné video?

Kontaktujte ma