Reklamné, marketingové klipy vyrábané kreatívne a s citom pre detail

Reklamné video

Vytvoríme pre Vašu firmu alebo značku pútavý reklamný klip, produktové video, hudobný klip, dokumentárny film, časozberzné video a mnoho iného. Každá značka, produkt, služba, či podujatie, dnes potrebuje reklamné video, či na sociálne siete, alebo do televízie. Pripravíme pre Vás profesionálnu produkciu a postprodukciu akejkoľvek myšlienky. Problémom nie sú trikové zábery, letecké zábery, časozberné snímanie, Slowmotion, 360º video. Ak potrebujete priamy prenos zo svojej konferencie obráďte sa na nás.

Pre novinky navštívte náš Blog, alebo Facebook.
 
 
 
 
 
 
Ďalšie ukážky našej práce nájdete na Vimeo.com alebo Youtube.com

Všetko o tom, ako natáčame a striháme komerčné videá

Technické detaily o videu

 

Letecké zábery


V reklamnom videu sú letecké zábery, veľmi funčkným prvkom, pretože najlepšie zobrazia veľkosť vášho podujatia, spoločnosti, areálu, alebo jednoducho spestria klip svojou zaujímavosťou.

DJI
 

exkluzívny ostrý a farebný obraz


Kvalita obrazu je pre nás na prvom mieste, a preto pri natáčaní používame špičkovú kamerovu techniku. Scénu nasviecujeme svetelným parkom. Používame špeciálne difúzory a smerovače svetla tak aby bol výsledok čo najlepší. Dodržiavame technické normy a riadime sa pravidlami kompozície. Vďaka tomu video pôsobí na diváka príjemne.


Sony

Vždy stabilný obraz


Pohybová technika je dnes nevyhnutnosť nie len pri natáčaní filmu v televíznej výrobe ale aj v komerčnom videu. Pri každom natáčaní používame Stabilizátor obrazu typu Steadicam či DJI Ronin. Vďaka tomu sú zábery plné plynulého pohybu a dynamiky.

DJI Ronin

Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Kreatívna agentúra Pixmark

Máte záujem o reklamné video?


Kontaktujte ma