Moderné svadobné video, plné dynamiky, zábavy a emócií

Svadobný kameraman


Som svadobný kameraman a ponúkam Vám moderné svadobné video. Bude mi cťou pre Vás pripraviť štýlove svadobné video, ktoré si radi pozriete a nie len raz. Mojou priorita je kvalitný obraz zo svadobného videa a preto na natáčanie používam kvalitnú techniku. Vždy natáčam na minimálne dve kamery a preto je pre mňa dôležité každý záber farebne vyladiť, aby výsledne dielo pri strihu z jednej kamery na druhú pôsobilo konzistentne. Taktiež je pre mňa dôležitý aj výber hudby. Samozrejme dám aj na váš vkus a poteším sa vašim návrhom na hudbu.

Ako svadobný kameraman si na svadobnom videu dávam záležať, neprehliadnite aj stručný popis mojich svadobných video služieb pod svadobnými video ukážkami. Pozrite si moju svadobnú video tvorbu a v prípade záujmu Vám pošlem aj link na celé svadobné video.

Frederika a Lukáš
svadobne-video-lucia-a-cipriano
Simone a Júlia
Nina a Martin
svadobne-video-dominika-a-dusan
Dominika a Jakub
Andrea a Jozef
Martin a Zuzka
svadobne-video-zuzana-a-stano
Majka a Vladko

Čo používam ako svadobný kameraman

Všetko o tom, ako natáčam a strihám svadobné video. Taktiež aj podrobnejšie technické detaily o videu.


 

Letecké zábery vo svadobnom videu


Letecké zábery sú vo svadobnom videu úžasným spestrením. Všetko z hora vyzerá všetko ako z rozprávky.

Krásny farebný obraz


Kvalita obrazu je pre mňa veľmi dôležitá a preto používam kamery, ktoré mi ponúkajú veľké možnosti pri spracovaní obrazu. Kamery ktoré používam sú osadené veľkými Full frame snímačmi, vďaka čomu má obraz filmový nádych. Citlivosť kamier umožňuje natáčať hoci aj pri svetle sviečok. Samozrejmosťou sú svetelné objektívy najvyššej triedy. Vo videu tiež používam Slow motion teda spomalené video vďaka ktorému zachytím každý okamih emócií.

Vždy stabilný obraz


Pohybová technika je dnes nevyhnutnosť nie len pri natáčaní filmu v televíznej výrobe ale aj Svadobnom či komerčnom videu. Pri každom natáčaní na svadbe používam Stabilizátor obrazu typu Steadicam či DJI Ronin. Vďaka tomu sú zábery plné plynulého pohybu a dynamiky.

E-mail

v5@v5.sk

Sociálne siete

Máte záujem o službu svadobný kameraman?

Kontaktujte ma